Lütfen Bekleyiniz..


Kurumsal

Merkezimiz,2006 yılında üç hekim ile İstiklal Caddesindeki  (İMC Hastanesi yanı) adresinde hizmet vermeye başladı. Sekiz yıl aynı adreste sağlık hizmetini sürdürdü. Ancak daha geniş alanın gerekliliği ve SGK’nın yeni hizmet koşulları nedeni ile 2014 yılında Mezitli’deki  yeni adresimize A Tipi Tıp Merkezi olarak taşındık.

Yeni merkezimiz beş katlı bağımsız tek binadan oluşmaktadır. Binamızın geniş ve ferah olmasından dolayı merkezimizin bir katını tamamen fizik tedavi hastalarına, diğer bir katını rehabilitasyon hastalarına (nörolojik rehabilitasyon,ortopedik rehabilitasyon ve pediatrik rehabilitasyon salonları olmak üzere) ayırdık. Birçok cihazımızı yeniledik. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon salonları yanı sıra hastalarımıza tıbbi egzersiz programları ve pilates eğitimi vermek için ayrı salonlar yaptık. ..… tarihinden itibaren Diş Ünitemizi de hizmete açtık.

Bugün için üç uzman hekim, bir diş hekimi, bir diyetisyen,  beş  fizyoterapist ve onaltı çalışanımız ile Mersin’e sağlık alanında hizmet vermeye devam ediyoruz.


Copyright by Fizyotip 2016. Tüm Hakları Saklıdır.